zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Czy jest Przyjaźń?

WARTOŚĆ PRZYJAŹNI
Przyjaźń...? Czym jest w naszym życiu?

O przyjaźni można by powiedzieć bardzo dużo i zapewne jej definicji mógłby być wyjątkowo sporo. Jednak każdy z nas w inny sposób by ją określił. Jednak ta najprawdziwsza wciąż jest aktualna.
Przyjaźń to wspólny cel, budowanie dobra i dzielenie się nim.
Na swojej drodze spotykamy rożnych ludzi..Jednych, z którymi chcemy dzielić każda wolna chwile, a innych, z którymi pozostajemy w koleżeństwie..Nie utrzymując większych kontaktów..
Jednak z biegiem czasu wszystko powraca otwieramy swoje serca na drugiego człowieka i staramy się kochać Go.
Staje przed Nami tak po prostu nieoczekiwanie. Bo przecie cokolwiek się dzieje w naszym życiu jest udziałem Boga. On wie, co robić.. Poznajemy ludzi, którym możemy opowiedzieć wiele sytuacji mających miejsce w naszym życiu...A poza tym jesteśmy na tyle odważni i silni, że możemy im zaufać. Bo zaufanie, opiera się na szczerości.., miłości, uczciwości. Bez nich, przyjaźń nie miałaby sensu..
Bez zastanowienia i bez obawy nawiązujemy relacje przyjaźni, abyśmy mogli mieć bliskich ludzi wokół siebie. Choć czasami zdarza się, że cos lub ktoś sprawi ze niekiedy ta przyjaźń zostaje załamana..Jednak miłość przyjacielska, jaka czujemy w stosunku do tej osoby pozwała nam przetrwać, a przede wszystkim wybaczyć błąd... Bo w końcu przyjaciel jest zawsze blisko.. Jednak tych prawdziwych, poznajemy w chwilach kiedy szukamy i potrzebujemy pomocy. Czy potrafimy znaleźć ich w tej codziennej bieganinie?? Czy w trudnych chwilach spieszą nam z pomocą??? Każdy musi sam sobie odpowiedzieć na pytanie czy wśród znajomych ma tego prawdziwego i jedynego przyjaciela, który zdolny byłby dla Ciebie do wszystkiego?
Ktoś może odpowiedzieć, ze dla Niego JEDYNYM i PRAWDZIWYM PRZYJACIELEM jest JEZUS.
Ja się pod tym podpisze.. Bo ON nigdy nie zawodzi...!!!
Jednak poprzez drugiego człowieka ukazuje nam siebie Samego..

Postaw sobie pytanie: czy starać się to zauważyć? Czy potrafisz zdać sobie sprawę, że przy twoim boku w osobie zwyczajnej koleżanki czy kolegi...stoi przy Tobie Sam JEZUS???

Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643