zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Nadzieja

Nadzieja w życiu człowieka jest tym czymś, co nadaje sens ludzkiemu życiu. Dodatkowo życie z nadzieja opromienia je dodając radość na każdy nowy dzień. Zycie, które jest nadzieja jest życiem w Chrystusie, Jedynym Ojcu, który nie pozostawia nas bez opieki, i nie zdaje nas samym dla siebie. Czuwa i ciągle przy nas trwa, bez względu na stan naszej duszy...I serca. Po prostu Jest!!
Nadzieja, którą w Nim pokładamy jest po prostu nie do opisania.. Poprzez ta nadzieję jest nam wszystkim łatwiej żyć i nabrać siły na to, co trudne do przejścia, na to jest takie radosne i piękne. Każda z przeżytych chwil opiera się właśnie na nadziei, na tej nadziei, której zaufaliśmy.. - Bogu - bo w Nim każdy prosty człowiek ja pokłada.
„Nadzieja jest w pewnym sensie, takim jasnym i śmiałym spojrzeniem w przyszłość, jaką chcemy by była"
To ona pomaga przetrwać nawet te najgorsze, szare momenty życia, w których człowiekowi braknie siły by kroczyć dalej drogą, która z góry została mu zapisana oraz wpisana w jego zmaganie się ze światem ziemskim. To niczym innym zaufanie do własnej intuicji, przeczucia, ale przede wszystkim do Boga. Pomaga człowiekowi przedzierać się przez ciemne tunele, których tak bardzo każdy z nas się boi.
Nadzieja jest gestem do powitania nieznanego, czegoś zupełnie nowego. To magnes, który przyciąga to, co dobre, oczekiwane, jest nowym krokiem na drodze do zmian. Dodaje pewności, że to czego szukamy znajdziemy, a to czego pragniemy - otrzymamy.
Każdy z nas, młodego pokolenia z nadzieją patrzy w przyszłość. Taka sama nadzieja i to samo uczucie towarzyszy nam na każdym kroku w poszukiwaniu tego co jest prawdziwe. W każdym sercu ta nadzieja, wciąż się tli, ona nie zagasa. Jest niczym promyk światła w ciemnym zaułku.

Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643