zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Modlitwa wiernych na Wigilię Paschalną

Wokół eucharystycznego stołu dokonuje się i znajduje swój wyraz harmonijna jedność Kościoła. Otwórzmy więc swoje serca przed Chrystusem, przedstawiając mu nasze prośby i nadzieje.

1. Módlmy się, aby we wszystkich zakątkach ziemi Kościół był miejscem, wktórym człowiek może znaleźć Jezusa Chrystusa, Zbawiciela świata.
Ciebie prosimy....

2. Módlmy się za Jana Pawła II oraz wszystkich biskupów i kapłanów, aby zpoświęceniem i radością kroczyli za Jezusem, Światłością Prawdziwą.
Ciebie prosimy....

3. Módlmy się za wszystkich ludzi, którzy przyjęli dziś sakrament chrztu, aby w szczerości serca poszukiwali prawdy, dobra i sprawiedliwości.
Ciebie prosimy....

4. Módlmy się za nasze rodziny, aby były miejscem autentycznego doświadczenia obecności i działania Jezusa Chrystusa.
Ciebie prosimy....

5. Módlmy się za ludzi młodych, aby wpatrzeni w Światło, którym jest Chrystus, znaleźli w sobie odwagę dla całkowitego poświęcenia swego życia służbie Ewangelii.
Ciebie prosimy....

6. Módlmy się, abyśmy w świecie rozdartym i podzielonym przez gwałtowne konflikty, potrafili budować Bożą cywilizację miłości.
Ciebie prosimy....

7. Módlmy się za tych, których Jezus powołał z tego świata do Siebie. Niech dzięki łasce chrztu na zawsze zjednoczą się z miłosiernym Bogiem.
Ciebie prosimy....

Spójrz Panie na rzesze Twoich wiernych. Ty znasz ich pragnienia i potrzeby. Spraw, aby Twój Kościół stał się dla wszystkich widocznym znakiem Zbawienia, które dajesz nam przez Swojego Syna, Światłość świata, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen.


Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643