zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Teksty dla dzieci

Modlitwa przed Komunią
Jezu, ludzie na ziemi postawili Ci tyle kościołów, które górują nad wioskami, miastami i łączą niebo z ziemią.
W każdym, nawet najskromniejszym kościele Ty jesteś obecny, cichy Bóg, ukryty w tabernakulum, w małym kawałku chleba.
Ale Ty, Panie pragniesz żywego tabernakulum ludzkiego serca.
Dlatego dziś, w dniu odnowienia przyrzeczeń chrztu świętego stajemy przed Tobą z sercem oczyszczonym w sakramencie pokuty i prosimy Cię:
Przyjdź do nas, zawładnij naszym sercem, uczyń z serc naszych mieszkanie dla siebie i zostań na zawsze naszym Królem. Bądź początkiem i końcem każdej naszej drogi, naszej sprawy, nadziei i radości.
Wspomóż swoją łaską, byśmy zawsze pozostali Ci wierni do końca naszego życia.

Podziękowania dla księży
Czcigodny Księże Proboszczu i drodzy Księża. Generalna Komunia Święta
- To pełniejsze, świadome uczestniczenie w Najświętszej Ofierze,
- To uroczyste radosne spotkanie z Chrystusem w naszej duszy,
- To uczta przy Stole Pańskim,
- To posiłek na życie wieczne.
Dlatego w uroczystym dniu Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego stajemy przed Wami z sercami przepełnionymi radością i wdzięcznością. Dziękujemy Wam:
- Za to, że Bóg może posłużyć się Waszymi dłońmi, słowem, i że poświęciliście się Bogu.
- Za troskę, by nasze młode dusze napełniały się Bogiem i żyły dla Niego.
- Za trud spowiedzi świętej.
- Za Mszę Świętą ofiarowaną w naszej intencji
- Za Słowo Boże kierowane do nas.
- Za to wszystko, coście uczynili, byśmy dobrze przeżyli nasze spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym.
Wyrazem naszej wdzięczności jest modlitwa zanoszona w czasie Ofiary Mszy Świętej do Chrystusa Najwyższego kapłana oraz kwiaty.

Podziękowania rodzicom chrzestnym
Drodzy Rodzice Chrzestni!
W tym radosnym dla nas dniu zwracamy się do Was - z wdzięcznością. Przed kilkoma laty przynieśliście nas do kościoła, aby Chrystus uczynił nas w sakramencie chrztu świętego Dziećmi Bożymi.
Nie pamiętamy tego momentu, ale od najmłodszych lat życia spotykaliśmy Was jako naszych bliskich i życzliwych opiekunów. I dziś przybyliście, niektórzy nawet z daleka, aby nam towarzyszyć podczas uroczystości Komunii Generalnej. Dziękujemy Wam za wszystko dobro otrzymane od Was. Niech Bóg nagrodzi wasze trudy i darzy zdrowiem.

Podziękowanie Rodzicom
Słowa szczerej i serdecznej wdzięczności kierujemy do Was Kochani Rodzice. Od chwili naszego chrztu upłynęło już kilka lat. Dzisiaj każdy z nas świadomie odnowił przyrzeczenia chrztu. Dziękujemy Wam za dar życia, za otrzymaną wiarę i za wychowanie religijne, za troskę o chleb codzienny, za miłość i za wszystko, co dla nas czynicie.
Niech Wasz przykład żywej wiary umacnia nas nadal i będzie znakiem, jak mamy kochać Boga. My ze swej strony obiecujemy Wam Kochani Rodzice, że będziemy dążyć do tego, by nasze życie przy Bożej pomocy było coraz lepsze i piękniejsze.


Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643