zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Komentarze na bierzmowanie

KOMENTARZ NA WEJŚCIE Bóg jest Miłością i obficie nas nią obdarza. Miłość ta nie zna granic i osiąga swój szczyt w Ofierze Jezusa Chrystusa na Krzyżu. Każda Msza Święta jest uobecnieniem tego zbawczego triumfu naszego Pana.
Dzisiejsza Eucharystia ma tym szczególniejszy wyraz, że jest pośród nas nasz Pasterz - następca Apostołów i o­n gromadzi nas wokół Jezusa przy Stole Słowa i Eucharystii. Jest to widzialny znak miłości, jaki Bóg kieruje do swoich synów i córek.
W czasie tej Najświętszej Ofiary my - młodzież klas ósmych pragniemy przyjąć sakrament Ducha Świętego, aby był dla nas umocnieniem w rozwoju i wyznawaniu naszej wiary słowem i życiem.
Niech więc nasza wspólna, gorąca modlitwa będzie wołaniem o Ducha Świętego. Niech zstąpi o­n na nas młodych ludzi, którzy Go oczekujemy i wspomaga nas w byciu Chrystusowymi świadkami.
Wiemy, że w naszym życiu są chwile załamań i słabości, wykroczeń przeciwko Bożej Miłości.
Przeprośmy więc szczerze Naszego Pana na początku tej Mszy Świętej aby uczestnictwo nasze i oczekiwanie na Ducha Świętego było owocne.

KOMENTARZ PRZED ZNAKIEM POKOJU Bóg pragnie , aby zawsze wśród Jego dzieci panowały radość, pokój i miłość. Za chwilę wszyscy staniemy przy Stole Eucharystycznym: rodzice, kapłani, katecheci, świadkowie, i my bierzmowani. Przy Stole naszego Pana będziemy wszyscy w jedności i pokoju. Podajmy sobie ręce, życząc Bożego pokoju i przekazując go sobie nawzajem.

KOMENTARZ NA ZAKOŃCZENIE
Umocnieni Słowem Bożym, Ciałem Chrystusa i darami Ducha Świętego przez ręce księdza Biskupa, przyjmijmy Boże błogosławieństwo, które uzdolni nas do wiernego wypełniania chrześcijańskich zadań: do życia zgodnego z zasadami wiary, do apostolstwa wobec naszych rodziców, przyjaciół i innych ludzi oraz do wierności Temu, który umarł, zmartwychwstał i posyła nam swego Ducha.


Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643