zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

Niedziela Palmowa

K. Uwielbiajmy Chrystusa, który idąc na mękę, zapłakał na widok Jerozolimy, ponieważ nie poznała czasu swego nawiedzenia. W duchu pokuty za nasze grzechy zanośmy do Niego pokorne błagania:

1. Panie, Ty pragnąłeś zjednoczyć dzieci Jerozolimy tak jak kochasz gromadzi swe pisklęta, naucz wszystkich rozpoznawać czas Twojego nawiedzenia.
Ciebie prosimy...

2. Nie opuszczaj Twoich wiernych, którzy Ciebie opuścili, nawróć nas, a nawrócimy się do Ciebie, nasz Boże.
Ciebie prosimy.... 

3. Ty przez swą mękę obdarzyłeś świat łaską daj, abyśmy żyli mocą Twego Ducha, którego nam udzieliłeś na chrzcie świętym.
Ciebie prosimy...

4. Spraw mocą swej męki, aby wierni żyli w duchu umartwienia, a przez to przygotowali się do uroczystości Twego zmartwychwstania.
Ciebie prosimy...

5. Jezu, Królu sprawiedliwy, który przez śmierć na krzyżu przybliżyłeś nas do siebie, pojednaj między sobą ludy i narody oraz połóż kres wojnom, które się toczą.
Ciebie prosimy...

6. Panie, który królujesz w chwale Ojca, pamiętaj o tych, którzy dzisiaj odeszli z tego świata.
Ciebie prosimy...

s. Anna Miecińska FMA


Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643