zaloguj się   |   załóż konto   |   mapa strony   |

20 Niedziela zwykła rok B

Prośmy Boga, aby całemu światu dał pożywienie, a nam oprócz chleba powszedniego, również Chleb dający życie wieczne.

1. Módlmy się za Kościół święty, aby skarby Bożej Mądrości rozdawał nie tylko uczonym i możnym, lecz przede wszystkim prostaczkom i ubogim.

2. Módlmy się za alkoholików, aby nie szukali sztucznego pobudzenia w nadużywaniu wyrobów monopolu spirytusowego, ale napełniali się Duchem, który daje prawdziwą radość.

3. Módlmy się za narody głodujące, aby syty świat podzielił się z nimi obfitością chleba, który Bóg cudownie pomnaża w wielu miejscach ziemi.

4. Módlmy się za spożywających chleb eucharystyczny, ale żyli przez Jezusa, z Jezusem i w Jezusie, jak On żyje przez Ojca.

5. Módlmy się za N. i wszystkich zmarłych, aby włączeni w Ciało Chrystusa, korzystali z Jego żywotności, która w pełni ukazała się w Jego zmartwychwstaniu.

6. Módlmy się za nas samych, byśmy mieli świadomość, iż Ciało Chrystusa jest pokarmem na życie wieczne i chętnie się nim karmili.

Boże, nasz Ojcze, dziękujemy Ci za wszystko w imię Pana naszego Jezusa Chrystusa i w Jego imię prosimy o potrzebne nam do życia dary. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.


Przeznaczeni.plPłockie strony

Wymiana Banerow Stron Chrzescijanskich
Friends link: visio-2013-pro-key microsoft-stellt-android-smartphone-projekt-key GĂźnstiges-8-Zoll-Tablet-von-MAS-Elektronik-key Microsoft-Project-2013-Professional-key microsoft-project-2013-editionen-key project-professional-2013-de-key microsoft-project-standard-professional-key ms-project-2013-uebersicht-preis-key microsoft-project-professional-2013-deutsch-pc-key microsoft-project-professional-2013-sale-key microsoft-project-professional-2013-product-key-kaufen microsoft-project-professional-2013-32-bit-key-kaufen office-project-keys-kaufen
Friends link: Windows-7-Professional-SP1-Key Windows-7-Professional-SP1-Key-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-4 Windows-7-Professional-SP1-Key-5 Windows-7-Professional-SP1-Key-online Windows-7-Professional-SP1-Key-online-2 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-3 Windows-7-Professional-SP1-Key-online-4

Friends link: windows-7-home-premium-key-cheap buy-windows-7-home-premium-key purchase-windows-7-home-premium-key windows-7-home-premium-key-sale windows-7-enterprise-key-cheap windows-7-enterprise-key-sale windows-7-enterprise-key-online windows-7-home-premium-key-online buy-windows-7-enterprise-key purchase-windows-7-enterprise-key
300-208 www.pass4suresale.com 70-485 http://www.examskip.com/ 70-643